Garaj Kapıları

Belgeler:
MOTOR VE KUMANDA

Her türlü garantiye haiz sistemdir. İsteğe göre programlanabilen uzaktan kumanda ile çalışır, motor gücü ½ Hp. güçtedir.Garaj içi konsol ile elektromekanik kilitlenme ve ışıklandırma sağlar. Sistem çalışmaya başladığında ışıklar otomatik olarak 6 dakika müddetle yanar. Elektrik kesilmesi halinde elle kumanda imkanı verir. Kapı kapanırken karşı yüke maruz kaldığında otomatik olarak geri açılır.

İMALAT ÖZELLİKLERİ

P44 kabartmalı veya düz kayar kapıda kasa, yanlarında 10x5 cm üstte 20 cm galv. saç bükme U profille teşkil edilerek kauçuk fitillerle donatılmış ve içi ahşap takozlarla takviye edilmiştir. Kapı açıklığı yanlarında min. 10 cm, üstünde min. 20 cm boşluk olması gerekir. Üstte 20 cm' ye kadar boşluk halinde çift ray kullanılır. 40 cm' den sonra tek rayla kapının tavana kayması sağlanabilir. Yeterli boşlukların bulunması halinde kasa içten monte edilerek görünmeyebilir. Aksi takdirde kasa yüzden monte edilerek gerekli min. boşluklar sağlanır. Kör kasa gerekmez. Plastik dübel ve vida kasa montajı için yeterlidir. Alt pano düz olup ortasında kilitli kol ihtiva eder. Yükseklik ayarlama imkanı ve elle kumanda bu suretle sağlanabilir. Panolar 50mm kalınlıkta EPS izolasyonludur. Standart renk RAL 9002 antik beyazdır. Düz kayar kapıda 4 üncü panoya 20x60cm aydınlatma pencereleri konabilir. Kapı ebatları max. 400 cm x 300 cm olup, motorsuz da kullanılabilir. Kapı ağırlığı yaylarla dengelenmiştir.

Garaj-kapi
SİPARİŞ ŞARTLARI

Garaj kapısı ölçüsü yatayda duvardan duvara, düşeyde döşeme kaplamasının üstünden lento altına ölçülür. Kasanın düzgün oturabilmesi için yan kenarların düzgün ve şakulde, üst kenarın terazide olması gerekir. Motor koyabilmek için garaj derinliği yeterli olmalıdır. Sipariş edilen kapının imal edilebilmesi için aşağıdaki ölçülerin bilinmesi gereklidir. Örnek kapılarımız fabrikamızda görülebilir.

MONTAJ

Talep halinde her yere montaj için ekip gönderilir.